UNION PAPER va BOSHQARMASI mintaqalararo biznes konferensiyasi
2023-yil 16-mart kuni Samarqand shahrida UNION PAPER and BOARD kompaniyasining mintaqalararo biznes konferensiyasi bo‘lib o‘tdi. Tadbirdan ko‘zlangan maqsad dolzarb ilmiy ma’lumotlar va amaliy tajriba almashish, shuningdek, qog‘oz sanoatining bugungi holati va takomillashtirish usullarini muhokama qilishdan iborat.
———————————————
UNION PAPER and BOARD kompaniyasinig Viloyatlararo biznes konferenysiyasi Samarqand shahrida bo`lib otdi.Tadbirni o`tkazishdan maqsad sohaga oid dolzarb mavularni muhokama qilish hamda amaliy nazariy tajribalarni almashish bo`ldi.Bundan tashqari sohani rivojlantirishga oid masalalar ham ko’rib chiqildi.

Interregional business conference of UNION PAPER and BOARD
The interregional business conference of the UNION PAPER and BOARD company was held on March 16, 2023 in Samarkand. The purpose of the event is to exchange current scientific information and practical experience, as well as discuss the current state and methods of improving the paper industry.
———————————————
Inter-provincial business conference of UNION PAPER and BOARD company was held in Samarkand. The purpose of the event was to discuss current issues related to the industry and exchange practical theoretical experiences. In addition, issues related to the development of the industry were also discussed.